Get Adobe Flash player
  Urząd Gminy Siennica Różana
Siennica Różana 265 A
22-304 Siennica Różana 
    tel. 82 575-92-81
fax. 82 575-99-00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Godziny urzędowania:
poniedziałek-piątek 7.30-15.30
Konto: 83 8200 1021 2003 2100 0606 0029
                                          Biuletyn
Informacji
Publicznej
Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 63

Rok 2005

Gminny Opłatek Ludowy w Siennicy Różanej

Dnia 8 stycznia 2004 roku z inicjatywy Wójta Gminy Siennica Różana oraz Zarządu Gminnego Polskiego Stronnictwa Ludowego odbył się Gminny Opłatek Ludowy.

Czytaj więcej...

I Gminny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 27 stycznia 2005 roku został zorganizowany na terenie Gminy Siennica Różana I Gminny Turniej Tenisa Stołowego drużyn Ochotniczej Straży Pożarnej.
W turnieju uczestniczyło 8 drużyn t.j. 100% składu jednostek z terenu Gminy.
Inicjatorem organizacji turnieju był komendant główny Z. Gm. ZOSP Janusz Dobosz.
Przy wręczaniu nagród uczestniczył Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP Stanisław Kubina oraz Wójt Gminy Siennica Różana Leszek Proskura.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w Gminie

W dniu 8 marca 2005 roku obchodziliśmy Dzień Kobiet. Święto odbyło się w Urzędzie Gminy. W uroczystości wzięły udział przedstawicielki z całej gminy Siennica Różana.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Różanej uświetniły całą uroczystość. Przedstawiciele władz złożyli życzenia.

Czytaj więcej...

Turniej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

W dniu 23 marca 2005 roku w Szkole Podstawowej w Zagrodzie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Czytaj więcej...

60 rocznica zakończenia II Wojny Światowej

W dniu 9 maja 2005 r. Wójt Gminy Siennica Różana, Zarząd Gminny Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, Dyrekcja i Uczniowie Gimnazjum Publicznego w Siennicy Różanej zorganizowali spotkanie i wystawę z okazji 60 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej.

Czytaj więcej...

45 lat Zespołu Pieśni i Tańca Akademii Rolniczej w Lublinie "JAWOR"

Dnia 15 maja 2005 roku z inicjatywy Wójta Gminy Siennica Różana odbył się koncert z okazji 45-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Akademii Rolniczej w Lublinie "Jawor".
W uroczystości brały udział lokalne zespoły ludowe. Zaproszono wielu gości, przedstawicieli władz samorządowych, powiatowych, wojewódzkich. Mieszkańcy Gminy Siennica Różana brali czynny udział w uroczystości.

Czytaj więcej...

Z Rejem z do Siennicy

Gmina Siennica Różana w okresie weekendu 18-19 czerwca 2005 r. przeżywała uroczystości związane z obchodami 500-lecia urodzin Mikołaja Reja.

Czytaj więcej...

Cóż to było za przeżycie - Matka Najświętsza do nas zawitała

"Bieleją rumianki, pachną sady jabłonne- żniwa. Czas prostuje drogi wybrańcom miłości - idą do Ciebie Matko. Z tęsknotą- spojrzeć w Twoje Oczy na progu kościoła. Matko Wędrowna w obrazie z Częstochowy. W ramach z pocałunków, sukni staropolskiej z Jezusem na ręku Skarbem Kościoła- Zbawicielem".

Czytaj więcej...

87 Rocznica Odzyskania Niepodległości

Dnia 14 listopada 2005r. w Szkole Podstawowej w Zagrodzie odbyły się obchody 87 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, szkół. Spotkanie zorganizowane było w Szkole Podstawowej w Zagrodzie.
Poniżej kilka fotografii.

Czytaj więcej...

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Dnia 16 grudnia o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Siennica Różana odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie pożycie Małżeńskie.
Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodziło 11 par małżeńskich z terenu gminy, w tym jedna para tj. Państwo Zofia i Kazimierz Kubinowie z Maciejowa obchodziła 60-lecie pożycia.

Czytaj więcej...