Get Adobe Flash player
  Urząd Gminy Siennica Różana
Siennica Różana 265 A
22-304 Siennica Różana 
    tel. 82 575-92-81
fax. 82 575-99-00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Godziny urzędowania:
poniedziałek-piątek 7.30-15.30
Konto: 83 8200 1021 2003 2100 0606 0029
                                          Biuletyn
Informacji
Publicznej

Wydarzenia

Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Rozmiar tekstu:

W zorganizowanym 27 listopada 2011 r. przez Gminny Ośrodek Kultury Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej wzięło udział 13 zespołów wokalnych oraz 7 solistów. Uczestnicy przeglądu udowodnili, że o tak ważnych wartościach mogą śpiewać zarówno chóry jak i kapele ludowe. Poza konkursem wystąpiła również Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Siennicy Różanej.

Jury przeglądu w składzie: Katarzyna Gierula, Julian Kubina i Andrzej Woźniak postanowiła nagrodzić. następujących wykonawców:

W kategorii zespoły

I miejsce – Chór z Gorzkowa

II miejsce – Zespół „Tu i Tam”

III miejsce - Zespół „Słowianki”

Wyróżnienia – Zespół Chóralny z Żółkiewki, Kapela „Siennica”

 

W kategorii soliści

I miejsce – Agnieszka Proskura

II miejsce –Paweł Policha

III miejsce – Wioletta Policha

Wyróżnienie – Artur Proskura

W przeglądzie udział wzięli: Zespół Śpiewaczy „Melodia” z Siennicy Nadolnej; Zespół Śpiewaczy Klubu Seniora „BIESIADA” z Krasnegostawu; Zespół Chóralny z Żółkiewki; Kapela „Siennica”; Żeński Zespół Ludowy „Sienniczanki” z Siennicy Różanej; Chór Mieszany „Echo” z Woli Siennickiej; Zespół Śpiewaczy „Słowianki” z Baraków; Zespół „Retro” z Łopiennika; Kapela Ludowa „Łopieńczacy”; Zespół Wokalny z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej; Chór z Gorzkowa; „Tu i tam”; „Happy Girls”; Soliści: Artur Proskura; Wioletta Mąka; Justyna Grygiel; Adrianna Tkaczyk; Anna Kaczor; Wojciech Koziej; Agnieszka Proskura; Paweł Policha; Wioletta Policha.